Korisnik

Imenik djelatnika Imenik djelatnika

Akrap Zorana

Laboratorij za kemijsku oceanografiju i sedimentologiju; akrap@izor.hr; 021 408 007


Anita Marušić

Acta Adriatica; marusic@izor.hr; +385 21 408033


Arapov Jasna

Laboratorij za plankton i toksičnost školjkaša; arapov@izor.hr; 021 408 038


Ariadna Purroy Albet

Laboratorij za ribarstvenu biologiju i gospodarenje pridnenim i pelagičnim naseljima; purroy@izor.hr; 021 408 053


Bašković Dragi

Laboratorij za ribarstvenu biologiju i gospodarenje pridnenim i pelagičnim naseljima; baskovic@izor.hr; 021 408 062


Bogner Danijela

Laboratorij za kemijsku oceanografiju i sedimentologiju; bogner@izor.hr; 021 408 007


Bojanić Natalia

Laboratorij za plankton i toksičnost školjkaša; bojanic@izor.hr; 021 408 039


Brzulja Goran

Laboratorij za ribarstvenu biologiju i gospodarenje pridnenim i pelagičnim naseljima; 021 408005


Bubić Nikola

Laboratorij za kemijsku oceanografiju i sedimentologiju; bubic@izor.hr; 021 408 035


Bužančić Mia

Laboratorij za plankton i toksičnost školjkaša; buzancic@izor.hr; 021 408 015


Cvitković Ivan

Laboratorij za bentos; cvite@izor.hr; 021 408 046


Dadić Vlado

Laboratorij za fiziku mora; dadic@izor.hr; 021 408 011


David Udovičić

Laboratorij za fiziku mora; udovicic@izor.hr; 021 408 049


Despalatović Marija

Laboratorij za bentos; mare@izor.hr; 021 408 046


Dragičević Branko

Laboratorij za ihtiologiju i priobalni ribolov; brankod@izor.hr; 021 408 013


Dulčić Jakov

Laboratorij za ihtiologiju i priobalni ribolov; dulcic@izor.hr; 021 408 013


Džoić Tomislav

Laboratorij za fiziku; dzoic@izor.hr; 021 408 016


Ezgeta Balić Daria

Laboratorij za ribarstvenu biologiju i gospodarenje pridnenim i pelagičnim naseljima; ezgeta@izor.hr; 021 408 053


Garber Roman

Laboratorij za plankton i toksičnost školjkaša; 021 408 063


Prikaz 1 - 20 od 86 objekta.
Items per Page
Page of 5